הבחירה הטבעית ביותר למטבח כיום היא מטבח לבן.
הסיבה לכך היא ברורה. מטבח לבן מעוצב נותן לנו מראה נקי, מודרני ופרקטי במטבח ומאפשר לנו לשלב בו פריטי עיצוב מסגנונות שונים, כשהבסיס נותר נקי ובהיר.

מהם היתרונות של מטבח לבן על פני מטבחים צבעוניים או מטבחי עץ? סקרנו כמה מהבולטים שבהם.

Split-Oak_H_anticato_natur_Passion_snow
Fenix schwarz
Porto WL bardolino eiche GEL
Arte HG optiwhite
Acryl Schwarz

מראה מודרני:

מטבח לבן פירושו מודרני. הוא מעודכן, נקי ומשתלב בדירות מודרניות בכל סגנון ועיצוב. המטבח הלבן מאפשר לנו גמישות, כך שאנחנו יכולים לשלב בו טרנדים עיצוביים עכשווים ולהחליף בכל פעם את פריטי העיצוב שנותנים אופי למטבח. הבסיס הלבן נשאר עדכני ונקי. זהו הסגנון השולט היום בעולם המטבחים.

ניקיון:

מטבח לבן הוא לאו דווקא מטבח שמתלכלך מהר. החומרים האיכותיים מהם יוצרים היום את החיפויים ומשטחי העבודה מאפשרים לנו לשמור על המראה הלבן והבוהק של המטבח בקלות, בלי להשתעבד לתחזוקה שלו.

אפשרות תמרון בעיצוב:

כאמור מטבח לבן הוא בסיס למגוון רחב של סגנונות עיצוביים. אפשר בקלות לעדכן את המטבח בפריטי עיצוב חדשים ולהוסיף לו צבעים חדשים וטקסטורות.

מטבח לבן מעוצב מאפשר לנו גמישות. אנחנו יכולים לצבוע את הקירות בכל צבע שנרצה כדי להוסיף אופי, לשלב פריטי עץ או ריהוט משלים בגווני עץ טבעיים, להכניס לחלל פריטי נחושת או בטון או פשוט לשמור על המראה הנקי והמינימליסטי.

תחושת אור ומרחב:

מטבח לבן יוצר תחושת מרחב ואידיאלי גם לדירות קטנות שבהן צריך לחשוב היטב על תכנון החלל ולנצל אותו בחוכמה. מטבח לבן מעוצב בכל גודל ועל כל שטח יותר מראה מואר, בהיר ומזמין. זאת בניגוד לשימוש בעץ כהה או בצבעים כהים לחיפויי הארונות – אז המראה סגור וקלסטרופובי.

ברוב הדירות היום המטבח אינו גדול ויש לא מעט פשרות על החלל, לכן מטבח לבן מעוצב בחוכמה יחמיא וייצור תחושת מרחב טובה יותר מכל בחירה אחרת.

משתלב מצוין עם צמחיה ועם המראה מבחוץ:

אחד הטרנדים הכי חמים בעולם העיצוב הוא שילוב בין מה שקורה בתוך הבית ובין מה שקורה בחוץ. חלונות גדולים, יציאה למרפסת או לחצר, נוף ירוק גם כאשר גרים בעיר, כל הדברים האלו משתלבים מצוין עם מטבח לבן ונקי, שמדגיש את תחושת המרחב ומחבר בין הפנים לחוץ.

טרנד נוסף שבא לידי ביטוי כיום הוא שימוש בצמחים גם בתוך הבית. גם כאן המטבח הלבן משמש בסיס מעולה ליצירת גינה קטנה בתוך הבית. מיכלים מכל סוג וחומר מתאימים לעיצוב המטבח ומשתלבים עם המראה הנקי שלו.

מטבח לבן מעוצב בחוכמה תוך מחשבה על כל הפונקציות הדרושות לבעלי הבית הוא השקעה טובה לטווח הארוך.
כזו שמאפשרת גמישות, שינויים בעיצוב במהלך השנים ושמירה על איכות ומראה יוקרתי ונקי.