מטבחים מעוצבים – איך בוחרים ומה צריך לדעת לפני

בשנים האחרונות אנחנו מחליפים לאט לאט את המטבחים הישנים, בעלי הארונות הכבדים והאחסון הבסיסי במטבחים מתקדמים, מעוצבים ופרקטיים מאד.

מילת המפתח היא התאמה. התאמה אישית לצרכים של כל משפחה, זוג או אדם בודד שמתגורר בדירה ובבית. מטבחים מעוצבים הם קודם כל נוחים לתפעול, אך עטופים במראה מדויק, נקי ומזמין.

בחירת המטבח היא תהליך לא פשוט. זאת משום שאנחנו פשוט לא רוצים להחליף מטבח בכל שנה אלא להישאר עם מוצר טוב ועמיד לאורך זמן.

מתוך מגוון מטבחים מעוצבים המוצעים כיום, איך בוחרים את המטבח שיהיה מדויק לנו? הנה כמה טיפים מהמומחים שלנו.

Split-Oak_H_anticato_natur_Passion_snow
Fenix schwarz
Porto WL bardolino eiche GEL
Arte HG optiwhite
Acryl Schwarz

חישבו על הטווח הארוך:

אם אתם משקיעים במטבח מעוצב, אל תחשבו על טרנדים של עכשיו, אלא התמקדו בטווח הארוך. היום אפשר להזמין מטבח בכל צבע, אך האם חיים עם מטבח בצבע אדום, כתום זוהר או סגול מטאלי יהיו נפלאים גם בראייה קדימה? ביחרו במטבח מעוצב, מודרני ועדכני שתוכלו לעצב בנגיעות קטנות כרצונכם מתי שתרצו, בלי להשקיע הון תועפות בכל שנה.

בידקו מהם השימושים שלכם במטבח

יש אנשים שמבשלים המון, מארחים בלי סוף וסועדים עם הילדים במטבח בבוקר, בצהריים ובערב. יש משפחות שמעדיפות טייק אווי, ארוחות קלילות של חביתה וסלט ושכל אחד מבני המשפחה עסוק בענייניו עד שעות הערב ואוכל בזמן שלו. יש משפחות שיש ביניהן בשלן שאוהב ליצור יצירות מופת במטבח וזקוק למקום עבודה נוח, אחרות שומרות את המטבח נקי ומסודר כי הן מסתפקות בארוחות קלילות ופשוטות.

לפני שאתם בוחרים מטבח מעוצב, חישבו על הפונקציות השונות של המטבח שלכם, מה חשוב לכם – מקום אחסון, משטח עבודה או דווקא מקום למקרר גדול.
ואולי בעצם כל האופציות האלו?

מהו שטח המטבח?

בחירת מטבחים מעוצבים חייבת להסתמך על תכנון נכון. בכל פעם מחדש אנחנו יושבים עם הלקוחות ובודקים מהו שטח המטבח, אילו נתונים יש לחלל, האם הוא רחב, צר, ארוך, גבוה, כמה חלונות ופתחים יש בו ומה גודלם של מכשירי החשמל הקיימים, אלו שיישארו בחלל גם לאחר עיצוב המטבח החדש. כל הנתונים האלו נכנסים לתוכנית וכך נוצרים מטבחים מעוצבים המותאמים בדיוק לחלל.

איזה סגנון אתם אוהבים?

יש סגנון ויש טרנדים. סגנון הוא האופי הכללי של הבית שלכם, המראה שמושך אתכם באופן כללי. ייתכן ואתם אוהבים עץ חשוף והרבה ירוק בעיניים ולכן המראה הכפרי יכול להתאים לכם. ייתכן ואתם מעדיפים קווים נקיים וגוון לבן שישלוט בחלל – וכך אנחנו מסיקים שאולי עדיף שנעצב עבורכם מטבח מודרני.

מטבח מעוצב וחדש לבית שלכם הוא תוספת שאיתה תחיו במשך שנים ארוכות. לכן, כדאי להשקיע זמן ומחשבה בבחירת המטבח המעוצב שלכם. ההצע הגדול של מטבחים מעוצבים בכל סגנון מאפשר לכם לקלוע בדיוק לאופי, לסגנון האישי ולצרכים שלכם.