טיפים לעיצוב מטבחים יוקרתיים

כולנו חולמים על מטבח מעוצב, אסתטי ומזמין שבו כיף לבשל ולהכין ארוחות לכל המשפחה ולאורחים שמגיעים לבקר. מטבחים יוקרתיים כוללים את כל התכונות האלו, שבאות לידי ביטוי בבחירת חומרי הגלם, בתכנון ובפונקציונליות, כמו גם במראה הסופי של המטבח.

אם אתם מתכננים עיצוב של מטבח חדש ורוצים לתת לו את הטוויסט היוקרתי, יש לנו בשבילכם כמה רעיונות.

Split-Oak_H_anticato_natur_Passion_snow
Fenix schwarz
Porto WL bardolino eiche GEL
Arte HG optiwhite
Acryl Schwarz

תחשבו מחוץ לקופסה

כשאתם מסתכלים על מטבחים בישראל אתם רואים דוגמה אחת שחוזרת על עצמה. הרבה מהמטבחים נראים כמו מטבח מייצור המוני ולא כמו מטבח שהותאם באופן מיוחד לצרכי הלקוח. כדי ליצור מטבחים יוקרתיים צריך לחשוב מחוץ לקופסה ולחפש את הייחוד שאנחנו רוצים להביא לידי ביטוי במטבח.

חומרים ייחודיים, שילובים מיוחדים, צבעים שאתם אוהבים, עירוב עדין של סגנונות שונים – כל הדברים האלו יכולים להפוך מטבח משגרתי ליוקרתי.

הקדישו זמן לבחירת החומרים

אחד הדברים שהופך מטבחים ליוקרתיים הוא החומר שממנו הם בנויים. עץ מלא יוקרתי יותר מסיבית, שיש איכותי עדיף מקרמיקה זולה וכן הלאה. כדאי להשקיע מחשבה בבחירת החומרים הנכונים ולעבוד עם חברות המתמחות בעיצוב מטבחים יוקרתיים.

עיצוב נקי הוא עיצוב יוקרתי

הפתגם "Less Is More" הוא אולי הקו המנחה החשוב ביותר כיום בעיצוב מטבחים יוקרתיים. ככל שנשמור על ניקיון ודיוק כך המטבח ייראה יוקרתי ומעוצב יותר.

לא חייבים להעמיס על המטבח סגנונות, טקסטורות, צבעים ואפשרויות. מומלץ לשמור על קו נקי ומדויק ככל האפשר ולעבוד עם חברת עיצוב שיכולה לתרגם את כל החלומות והרצונות שלכם לכדי תוכנית עיצוב מדויקת.

תנו כבוד גם לפריטים הקטנים שנכנסים למטבח

כדי ליצור מראה יוקרתי, צריך לחשוב על כל דבר שנכנס אל המטבח.

בין אם מדובר בהבדל בין עציצי תבלין טריים לאלו העשויים פלסטיק, בתאורה זולה מול תאורה מעוצבת ומרשימה, בין משטח עבודה שנשרט בקלות ובין משטח עמיד לאורך זמן. השקיעו מחשבה בכל פריט שנכנס אל המטבח ואל תכניסו לחלל פריטים שאתם לא שלמים איתם או שהם באיכות ירודה.

תכנון נכון שכולל התחשבות בכל הפרטים הקטנים יאפשר לכם ליצור מראה עקבי ומעוצב בלי להתפשר על אביזרים שתקנו מאוחר יותר בחנויות עיצוב. כך תצרו מטבח יוקרתי שבו כל פרט חושב מראש.

הכי חשוב – לעבוד עם חברת עיצוב מטבחים שיודעת לתכנן מטבח יוקרתי

מטבחים יוקרתיים מתחילים קודם כל מתכנון נכון. התכנון צריך להביא לידי ביטוי את כל האלמנטים שחשובים ללקוח, את המבנה של החדר והחלל, את ההעדפות העיצוביות של הלקוח וגם את הסגנון שבא לידי ביטוי בשאר חלקי הבית.

כשאתם בוחרים חברת מטבחים, הקפידו לבדוק היטב, לקרוא המלצות וחוות דעת, לצפות בדוגמאות לעיצובים ולדבר עם הצוות. חשוב לבחור בחברה אמינה ומוכרת, שיכולה להציע לכם ליווי משלב התכנון ועד לשלב ההרכבה של המטבח בביתכם.