מטבחי שרודר – ישראל

במטבחי שרודר מאמינים כי ההנאה היא ערך מרכזי בחיינו.
כבר משנת 1965 מעניקה שרודר מוצרי איכות בתחום הריהוט והמטבחים בעיצוב מרגש ונועז המקנה להן יחודיות אקסלוסיבית. מוצרינו מיוצרים בסטנדרט העולמי באיכות מירבית ומעובדים בתהליך אותנטי וקפדני עבור כל מטבח ומטבח בכדי שמירה על עיצוב עדכני וחמימות בהתאם לאופיה וכמובן, לדרישות הלקוח.
 
במטבחי שרודר תוכלו למצוא מבחר עשיר ומגוון של מטבחים מרהיבים המתאימים לסגנונכם העיצובי ולכל תקציב. בשרודר מייחסים חשיבות רבה למתן שירות מקצועי ואדיב ללקוחותיה ועל מנת לספק את השירות האידאלי עבודתנו נעשית בשיתוף פעולה עם הלקוח עבור רצונותיו וחלומותיו העיצובים. למטבחי שרודר נסיון רחב של למעלה מ-40 שנה במתן שירות לקהל הפרטי, העסקי וגופים ציבורים.

המותג בגרמניה – schroder kitchens

החברה הוקמה ע"י גוסטב שרודר בשנת 1926 וכעת מנוהלת ע"י בני המשפחה מדור שלישי בתחילת הדרך התמחתה החברה בייצור מזנוני מטבח. ובהמשך בשנת 1967 דודו של גוסטב, הרמן שרודר מעביר את הניהול לידיו והחל בתהליך אירגון מחדש. בזמן זה החברה מעתיקה את מקומה ל kirchlengern. עם השנים חברת שרודר חרטה על דגלה איכות חסרת פשרות, עיצוב וחדשנות, ופועלת בניהול של עסק משפחתי מסורתי עם רעיונות חדשניים ומודרנים בטכנולוגיה המתקדמת בעולם ובפיקוח מהנדסי החברה. כל חומרי הגלם, הצבעים, פסי האיטום והפירזול עומדים בסטנדרטים הגרמנים בתקנים המחמירים הגבוהים ביותר ובעלי חוזק ועמידות לאורך שנים. הננו להדגיש כי מטבח שרודר מיוצר כולו בגרמניה.
 
למטבחי שרודר שותפות סחר בכ-30 מדינות מחוץ לגרמניה בהן:
צרפת, בלגיה, הולנד אנגליה ושוויץ, לוקסמבורג, נורבגיה, אוסטריה, פולין דנמרק, מרוקו ואלג'יריה, דובאי, יפן וארה"ב.
Split-Oak_H_anticato_natur_Passion_snow
Fenix schwarz
Porto WL bardolino eiche GEL
Arte HG optiwhite
Acryl Schwarz

צור קשר

שירות לקוחות:

  • משכית 22, הרצליה פיתוח
  • הזגג 19 פארק תעשייה דרומי, חדרה
  • office@schroder-kitchens.co.il
  • 04-6222552
  • 6184*